Teated

Keelehoiatus!
Materjalid, ülesanded ja juhised võivad erineda keelest lähtuvalt! 

2019 kevadsemestril uuendatakse vaid IAX0583 Programmeerimine I eestikeelset õppematerjali.

[30.04] Semestri lõpp

  • Seoses semestri lõpuga palume jälgida tähtaegu millal lähevad punktid erinevatel hinde komponentidel lukku, sh kodu- ja tunnitöödel.
  • Arvesta, et ka viimasel hetkel esitatud töö võib kuuluda kaitsmisele.
  • Eksamisessiooni vältel on võimalik teha kontrolltööde arvestamiseks koondtöö. Seda viib läbi loenguõppejõud. Tööks võimalikud ajad leiad ÕISist. Kasutada võib ka õppeaine Programmeerimine II aegu.
  • Märka, et 16. õppenädalal on esmaspäevases tunnis vaid kaitsmised neile, kellel see vajalik ning teisipäeval tundi ei toimu. Viimane uus teema on 15. õppenädalal.
  • Programmeerimine I jätkuaine on Programmeerimine II. Kes soovib sisuga tutvuda, siis eelmise aasta ingliskeelsed slaidid on leitavad siit: https://blue.pri.ee/ttu/files/?dir=iax0584_en/Slides/
  • 16. õppenädalal konsultatsiooni ei toimu.

[04.02] Õppeaine tarkvaratehnika materjalid, ülesanded jms asuvad veebilehel https://edu.pld.ttu.ee

[29.01] Konsultatsioonid kevadsemestril toimuvad ruumis ICT-405. Konsultatsioonid algavad 2. õppenädalast reedeti kell 12:00. Konsultatsioonid jäävad ära riigipühadel ja 16. õppenädalal.

Konsultatsiooni tulles on oluline teada, et kui ühtegi tudengit pole tulnud esimese 10 minuti jooksul algusest ega pole ka teavitanud hilinemisest, lahkun eeldusega, et keegi ei soovinud konsultatsiooni sel nädalal.